Apie mane

Labas, esu Darija.

Džiaugiuosi, kad skaitai šias eilutes. Jei prieš kelerius metus man, draudimo rinkos profesionalei, aktyviai joje dirbusiai daugiau nei 20 metų, būtų pasakę, kad aš padėsiu kitiems ieškoti atsakymų ir dėliotis mintis, konsultuosiu ar vesiu mokymus, tikėtina būčiau garsiai nusijuokusi.

Bet su didžiule meile ir dėkingumu dabar esu čia būtent tam, kad padėčiau, kai reikia rasti Savo atsakymą, būti šalia, palydėti, palaikyti. Nuoširdžiai, atvirai, ypatingai. 

Man pavyko apversti savo profesinį gyvenimą aukštyn kojom ir pasirinkti visiškai naują kelią – mano vertybėms ir gyvenimo supratimui tokį artimą koučingo pasaulį.

Ar bijojau? Žinoma! Bet turėjau progą pabandyti ir pabandžiau.

Tad jei galiu aš – gali ir tu.

Atrasti, surasti ir pasiekti.

Esu sertifikuota koučingo specialistė, ugdančioji konsultantė. Atstovauju Tarptautinę koučingo federaciją ICF. Tai ypatingai aukštus etikos standartus puoselėjanti organizacija. Skaidrumo dėlei šios organizacijos keliamus reikalavimus koučingo specialistui gali rasti čia

iGrow Identiteto institute, kuris man ir suteikė koučingo sertifikatą, įgijau ne tik šios srities kompetencijas, bet ir psichologijos žinias, kurios man leidžia labiau pasitikėti savimi ir užtikrintai keliauti kartu su mano klientais.

Koučingo sesijos metu taikau begalę praktikų ir pratimų, vienas iš kurių – asociatyvinės kortelės Points of You. Esu šio metodo praktikė ir tikiu asociacijų galia mūsų proto galioms atskleisti, atsakymams rasti ar į situacijas pažiūrėti kitu kampu.

Visos mano profesinės kelionės metu, atradau sąmoningumą ir suvokiau, kad :

● Nėra nieko „savaime suprantama“;

● Jei kažko noriu, turiu pradėti;

● Renkuosi aš;

●Jei kyla pyktis ar susierzinimas – metas atsigręžti į save;

●Būtina rasti laiko tik sau bei išmokti save priimti. Tokią kokia esu.

Ir nors profesinį gyvenimą apverčiau aukštyn kojom, yra mano gyvenime ir kai kas stabilaus: esu mama, žmona, dukra, draugė.. daugybė rolių, tarp kurių, esu tikra, savo gyvenime atrast balansą stengiesi ir tu. Skaitau knygas, domiuosi psichologija ir neuromokslu, praktikuoju dėkingumą ir pozityvaus mąstymo technikas.

Ir nenustoju mokytis – gyvenu pagal mokymosi visą gyvenimą principą.

Žodžiu, esu žmogus, kaip ir Tu.

Nori išgirsti daugiau? O gal nori papasakoti savo istoriją bei toliau ją kurti man einant šalia?