Sąmoningumo žaidimas

€60.00

Žaidimas skirtas aktyvuoti dešinįjį smegenų pusrutalį ir asociatyvinių kortelių pagalba į savo klausimą pažiūrėti kitu kampu, atrasti naujas įžvalgas. Dėl sąmoningumo žaidimo grūpėms bei gyvai, prašau susisiekti asmeniškai. Žaidimas žaidžiamas online. Žaidimo trukmė iki 60 min. Apmokėjimą galima atlikti ir pavedimu: MB Tomda į.k.305725639 LT987300010167272367 Paskirtis: Sąmoningumo žaidimas, el.pasto adresas

Atsiliepimai po Points of You žaidimo

Darijos vedamas susitikimas man atėjo pačiu laiku. Pasirinkau jos vedamą points of you žaidimo (o eigoje buvo subtiliai įpinti ir koučingo elementai) sesiją. Simboliška, bet gana sudėtingu ir rimtu gyvenimo laikotarpiu žaidimas kaip pagalbą man pasufleravo daugiau žaismingumo gyvenime, susidėliojo daug taškų ant “i”. Taip pat mane nustebino kaip puikiai veikia online formatas,  mano manymu, nė kiek nenusileido gyvoms sesijoms. Darija nuoširdi, linksma ir išmananti savo darbą išmintinga moteris. Nuoširdžiai rekomenduoju. 🤗.”

- Ringaile

””Labai patiko sugebėjimas įtraukti ir sudominti auditoriją. Sąmoningumo žaidimas man buvo atradimas. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti.Ačiū Jums dar kartą.

- Gintare

”Labiausiai patiko, kad tai yra žaidimas. Visą laiką buvo jaučiamas nuoširdumas ir šiluma. Apibendrinant - labai puikus žaidimas/seminaras, padėjo pažinti vieniems kitus asmeniškai labiau,stiprinti komandą ir jos ryšį

- Laura

"Norime nuoširdžiai padėkoti Darijai už mums padovanotą koučingo sesiją - žaidimą kurio metu atradome įdomių dalykų vieni apie kitus, apie save ir savo aplinką. Laikas praskriejo žaibiškai ir labai smagiai rekomenduojame komandoms ir kolektyvams! Sakome didžiulį AČIŪ ir iki kitų kartų"

-Sandra Balnienė, VŠĮ Žmonės žmonėms-

”Šią savaitę su nedidele grupe merginų dalyvavome Points of you žaidime. Ta diena buvo įtempta, tačiau žaidimas padėjo atsipalaiduoti, atsitraukti nuo rūpesčių ir kitaip pažvelgti į savo probleminį klausimą. Neįtikėtina, kad visos dalyvavusios turėjome labai panašią problemą Buvo nuostabu girdėti kitų merginų įžvalgas, palaikymą ir suprasti, kaip skirtingai matome ir suvokiame pasaulį. Darija, ačiū labai Į realybę grįžau plačiai išsišiepusi, įsikvėpusi ir su naujom gaiviom mintim"

- Toma