Šiuolaikinis gyvenimas yra pilnas iššūkių bei pokyčių. Atrodo tik vakar žinojai ką ir kaip daryti, bet šiandien tave pasitinka ne tik nauja diena, bet ir nauji iššūkiai.
Tai ypatingai aktualu kiekvienam vadovui ir nuosavo verslo savininkui.
Norint įveikti visus iššūkius šiandien svarbu mokėti pripažinti, kad ne viską žinai. Svarbu:

🔵 turėti gerus laiko valdymo įgūdžius;

🔵 suprasti savo ir mokėti įžvelgti kitų talentus;

🔵 būti smalsia(-iu);

🔵 mokėti klausytis ir klausinėti;

🔵 turėti aiškią kryptį ar tikslus.

Tačiau, kad tvirtai eitum savo tikslo link, kad dar vieni mokymai ar kursai nevirstų tik dar vienu diplomu ar užrašais, renkančiais dulkes, kad "žinau" virstų "darau", kad naujai formuojami įpročiai veiktų ne tik rytoj, bet ir po metų ar penkių - užsitikrink palaikymą bei atskaitomybę. 

Ne veltui afrikiečių patarlė teigia, kad jeigu nori eiti greitai eik vienas, tačiau jeigu nori pasiekti tikslą - eik drauge.

O kuri paslauga labiausia tinka tau ar tavo komandai, kviečiu išsigryninti nemokamos pažintinės sesijos metu.

Klientų atsiliepimai
”Prisimenu pirmąjį susitikimą su Darija. Ji paklausė, ko tikiuosi. Ir aš labai aiškiai jutau, kad nieko nesitikiu, neturiu jokių reikalavimų nei lūkesčių. Nors temą ir klausimą, dėl kurio kreipiausi, žinojau ir buvau išsianalizavusi labai aiškiai. Kartu einame pasivaikščioti ir kalbamės, tai patapo labai jaukiu ir mielu ritualu, tuo pačiu ir didele pagalba sprendžiant man aktualius klausimus. Užsibrėžiau laiką, kuriame norėjau patyrinėti, ar koučingo metodas man iš esmės yra tinkamas ir drąsiai galiu sakyti, kad taip, tai veikia! Koučingo specialistę pasirinkau ne iš pirmo karto, o susitikus su Darija buvo iš karto aišku, kad tai tas žmogus. Bendraudama su Darija jaučiu lengvumą ir saugumą, procesas vyksta lyg tekmėje, o svarbiausia, kad niekada netrūksta Darijos tikslių įžvalgų, kurių dėka įvyksta pokyčiai. Nors į pirmą konsultaciją atėjau su vienu tiksliu klausimu, jam išsisprendus norėjosi ir toliau gerinti darbų kokybę, išmokti vadovautis vertybėmis ir prioretizuoti tai, kas svarbiausia. Mokausi ir toliau! Ačiū TAU, Darija!”
- Simona
”Iš konsultacijos išsinešiau ne tik meilę koučingui, savo tolimesnių veiksmų planą, bet ir sparnus. Darijos šypsena, užtikrintumas ir nusiteikimas bendradarbiauti leido man saugiai keliauti paprastai slepiamomis ir ne visai patogiomis teritorijomis. Buvo smagu jausti patį mąstymo procesą, atrasti naujus veikimo būdus ir svarbiausia - išsigryninti vertybes.”
- Jolanta