Mes gyvename VUCA laikais, kur vyrauja nepastovumas (V-volatility), neapibrėžtumas (U-uncertainty), sudėtingumas (C-complexity) bei dviprasmiškumas (A-ambiguity).

O tai reiškia, kad tai, kas veikė vakar, nebūtinai veiks šiandien ar rytoj. Mes, įskaitant vadovus, nebežinome kuris veiksmas atneš norimą rezultatą, tad susiduriame su tuo, kad tiesiog nebežinome ką daryti.

Tad gyvename laikais, kai nežinoti tampa norma.

Tačiau (ne)žinojimas yra dar ne viskas.

Svarbu, ką mes darome, kad atrastume naujus sprendimus.

Ir tuomet man natūraliai ateina atsakymas, kad mes turime stiprinti savo lyderystę, turime atsikratyti baimės, turime smalsauti, eksperimentuoti bei leisti suklysti sau ir kitiems.

Kiekvienam vadovui ir verslo savininkui ypatingai svarbu tampa pripažinti, kad ne viską žino, atsiranda poreikis įvaldyti emocinę kompentenciją, išmokti aktyvaus klausymosi, išmokti uždavineti "gerus" klausimus, įžvelgti kitų žmonių talentus ir t.t.

Ir, kad tai būtų įgyvendinta, aš taikau holistinės lyderystės principus, pagal kuriuos lyderė(-is) yra ta(-s), kuri(-s)

💙gyvena pagal savo vertybes;

💙yra atvira(-s) kitų nuomonėms;

💙smalsi(-us) aplink vykstantiems pokyčiams;

💙rūpinasi savimi;

💙turi emocinę kompetenciją;

💙prisideda prie šalia esančių žmonių augimo ir sekmės.

Esu mokymosi visą gyvenimą atstovė, turiu 3 aukštojo bei 5+ neformalaus ugdymo diplomus.

Šalia savo ekonominių (esu baigusi Vilniaus Universiteto Verslo vadybos ir administravimo bakalauro bei magistro studijas) ir teisinių (esu baigusi Mykolo Romerio universiteto Teisės ir valdymo bakalauro studijas) žinių prieš keletą metų iGrow Identiteto institute, įgijau ne tik koučingo kompetencijas ir sertifikatą, bet ir psichologijos žinias, kurios man leidžia labiau pasitikėti savimi ir užtikrintai keliauti kartu su mano klientais.

Apie mane

Dvidešimt metų praleidau draudimo srityje, vadovaujant komandoms, aptarnaujant dideles tarptautines kompanijas. Ir tik patyrus perdegimą, galutinai suvokiau vertybių bei holistinės lyderystės naudą ir kardinaliai pakeičiau savo gyvenimą.

Esu She is glowing veiklių moterų klubo autorinio kurso "Lyderystė kiekvienai" autorė bei unikalių vadovo ugdymo kortelių "Būk lyderis" bendraautorė.

”Prisimenu pirmąjį susitikimą su Darija. Ji paklausė, ko tikiuosi. Ir aš labai aiškiai jutau, kad nieko nesitikiu, neturiu jokių reikalavimų nei lūkesčių. Nors temą ir klausimą, dėl kurio kreipiausi, žinojau ir buvau išsianalizavusi labai aiškiai. Kartu einame pasivaikščioti ir kalbamės, tai patapo labai jaukiu ir mielu ritualu, tuo pačiu ir didele pagalba sprendžiant man aktualius klausimus. Užsibrėžiau laiką, kuriame norėjau patyrinėti, ar koučingo metodas man iš esmės yra tinkamas ir drąsiai galiu sakyti, kad taip, tai veikia! Koučingo specialistę pasirinkau ne iš pirmo karto, o susitikus su Darija buvo iš karto aišku, kad tai tas žmogus. Bendraudama su Darija jaučiu lengvumą ir saugumą, procesas vyksta lyg tekmėje, o svarbiausia, kad niekada netrūksta Darijos tikslių įžvalgų, kurių dėka įvyksta pokyčiai. Nors į pirmą konsultaciją atėjau su vienu tiksliu klausimu, jam išsisprendus norėjosi ir toliau gerinti darbų kokybę, išmokti vadovautis vertybėmis ir prioretizuoti tai, kas svarbiausia. Mokausi ir toliau! Ačiū TAU, Darija!”
- Simona
Klientų atsiliepimai
”Iš konsultacijos išsinešiau ne tik meilę koučingui, savo tolimesnių veiksmų planą, bet ir sparnus. Darijos šypsena, užtikrintumas ir nusiteikimas bendradarbiauti leido man saugiai keliauti paprastai slepiamomis ir ne visai patogiomis teritorijomis. Buvo smagu jausti patį mąstymo procesą, atrasti naujus veikimo būdus ir svarbiausia - išsigryninti vertybes.”
- Jolanta