Apie mane... Apie kitokią lyderystę...

Aš esu Darija,

Holistinės Lyderystės ekspertė, tikinti, kad galima valdyti komandą, jos nevaldant, neįsakinėjant ir nenurodinėjant ką, kada ir kam daryti. Tikiu, kad atrandant naują lyderystės viziją, kuri paremta bendradarbiavimu, atvirumu ir pagarba vienas kitam, galima pasiekti dar geresnių rezultatų.

Įmonių, komandų vadovus ir verslo savininkus kviečiu smalsauti ir atrasti naują požiūrį į lyderystę, nes tai, kas veikė seniau - jau nebeveikia.

Aš tikiu, kad LYDERYSTĖ nėra tik pareiga, pozicija ar pareigos. Tai naujas POŽIŪRIS į save ir aplinkinius. Tai vadovavimas, kuris neapsiriboja vien pareigomis. Tai tarsi gyvenimo būdas, apimantis visus gyvenimo aspektus, pradedant nuo savęs ir baigiant verslu.

Mano tikslas – transformuoti tradicinį požiūrį į lyderystę ir padėti vadovams įsisavinti šį naują modelį, kuriame lyderis ne valdo ar vadovauja, bet yra lygus bet kuriam komandos nariui, kartais veikiantis kaip mentorius ar fasilitatorius, kartais kaip koučeris, tačiau visada skatinantis bendradarbiavimą, pagarbą ir atvirumą.

Savo konsultacijose bei mokymuose remiuosi koučingo, pozityvios psichologijos, neuromokslo ir saviorganizacijos principais. Mano misija – padėti vadovams ir jų komandoms įgyvendinti lyderystę koučingo stiliumi, skatinti bendrystę, komandiškumą ir patirties pasidalijimą.

Apie mane

Dvidešimt metų praleidau draudimo srityje, vadovaujant komandoms ir aptarnaujant dideles tarptautines kompanijas. Tik patyrus perdegimą, supratau vertybių ir holistinės lyderystės naudą ir kardinaliai pakeičiau savo gyvenimą.

Esu "She is Glowing" veiklių moterų klubo autorinio kurso "Lyderystė kiekvienai" autorė ir unikalių vadovo ugdymo kortelių "Būk lyderis" bendraautorė. Mano mokymosi visą gyvenimą kelias yra puikiai iliustruojamas trimis aukštojo ir penkiais neformalaus ugdymo diplomais.

Prieš keletą metų iGrow Identiteto institute įgijau ne tik koučingo kompetencijas ir sertifikatą, bet ir psichologijos žinias, kurios man leidžia labiau suprasti žmogų bei jo motyvus ir užtikrintai keliauti kartu su mano klientais.

Jeigu svajojate tapti išskirtiniu lyderiu arba auginti naująją lyderystės kartą savo komandoje, raginu susisiekti su manimi.

Prisijunkite prie mano kelionės į kitokią, įkvepiančią lyderystę, kurioje kartu galėsime kurti jūsų sėkmės istoriją.