Noriu padėkot už sukurtą erdvę pasisakyti, už padrąsinimą ir palaikymą, nukreipimą link sąmoningumo ir pasidžiaugti, kad Tikslų dirbtuvėse sužinojau kaip reikėtų konstruoti tikslus. O ypatingai tuo, kad tie tikslai neturi būti “grandioziniai”, o aiškūs, pamatuojami ir konkretūs.

- Jurgita

Darijos Tikslų dirbtuvės unikalios savo turiniu ir metodu keliauti iki savo vertybių ir atskleisti save per tai. Savo vertybių vedina aš svajojau, savo norus verčiau į tikslus ir deliojausi juos į savo planuoklį. Darija pastebi tai ko pats nematai ir užveda ant kelio. Klausimų pagalba palengvina tikslų išsikėlimą, parodo kur tikrieji mano tikslai. Visas procesas vyko malonioje draugijoje palaikant ir atliepiant viena kitą. Darija duoda daug praktinių užduočių tik spėk suktis:) tačiau jos visos švelniai veda į mano galutinį tiklo įsivardijimą. Dėkoju Darijai už kompetensiją ir kantrybę vedant į savo aš.

- Jurgita

Praėjo tie 4 užsiėmimai labai greitai,net liūdna,nes labai buvo smagu pabendrauti,susipažinti su Jumis ir mergaitėm, o svarbiausia pati savęs paklausti,nes niekada nepaklausiu,o kas tos vertybės,norai,tikslai? Nors ale aš viską žinau suprantu :),o kai reikia pagalvoti ir surašyti,tai siaubas ,kaip sunku ir nieko nežinau,nesuprantu žodinėlis labai menkas:). Stengsiuosi surašyti tikslus nors kelis ir eiti mažais žingsneliais link TIKSLO.:)

- Lina