Ar kartais jautiesi, kad tavo komandos nariai tavęs negirdi?
Ar pavargai nuo tų pačių klaidų ir komandos narių neveiklumo?

Ar nori augti ir padėti augti savo komandos nariams?

Jeigu nors į vieną klausimą atsakei taip, skaityk toliau

PATOBULINK SAVO ĮGŪDŽIUS, DALYVAUDAMA(-S) INTERNETINIUOSE SEMINARUOSE "LYDERYSTĖ KOUČINGO STILIUMI"

Holistinės lyderystės koučerė ir konsultantė Darija Tonkich tikrai supranta su kokiais iššūkiais tu susiduri ir nori padėti tau atsiskleisti kaip lyderei(-iui).

Pristatome naują internetinių serminarų ciklą "Lyderystė koučingo stiliumi".

Pirmasis seminaras yra skirtas grįžtamojo ryšio menui.

Šioje transformacinėje sesijoje, tu, kartu su kitomis(-ais) dalyvėmis(-iais), gilinsiesi į neišnaudojamą grįžtamojo ryšio galią ir sužinosi kaip tai gali pakeisti tavo bendravimo, o gal net ir vadovavimo efektyvumą.

Prisijunk ir suprasi, kad daugelis, įskaitant vadoves ir vadovus, nemoka suteikti ir juo labiau paprašyti grįžtamojo ryšio bei retai apie tai kalba.

Seminaro metu paliesime nusivylimus, praleistas galimybes ir nepasitikėjimo savimi akimirkas, kurios trukdo tau ir kitoms(-iems) lyderėms(-iams) pasiekti lyderystės aukštumų.

Šis internetinis seminaras nėra tipiškas vadovavėms(-ams) skirtas seminaras.

Lektorė nedalins bendrų patarimų. Vietoj to bus atskleistos paslaptys ir strategijos, kurias aukščiausio lygio lyderės ir lyderiai naudoja siekiant sėkmės, pasitelkdami grįžtamojo ryšio meną.

Šio įtraukiančio internetinio seminaro TU:

🔵 Atrasi tikrąjį grįžtamojo ryšio potencialą: suprasi, kodėl grįžtamasis ryšys yra raktas į Tavo vadovavimo meistriškumą bei kaip prisidės prie tavo efektyvios komandos sukūrimo;

🔵 Įveiksi grįžtamojo ryšio teikimo ir gavimo kliūtis: išmoksi praktinių metodų, kaip konstruktyviai pateikti grįžtamąjį ryšį, kaip išbūti, teikiant grįžtamąjį ryšį net sudėtingose ​​situacijose.

🔵 Suprasi atvirumo ir grįštamojo ryšio kultūros įmonėjė galią: susipažinsi su strategija, kaip skatinti grįžtamojo ryšio kultūrą savo komandoje ar net įmonėjė, kuri prisidėtų prie nuolatinio tobulėjimo.

🔵 Įgausi naujų lyderystės įrankių: naujų įžvalgų, refleksijų ir įgyvendinamų strategijų, kurios padės grįžtamąjį ryšį panaudoti savo asmeniniam ir profesiniam augimui.

Šis internetinis seminaras nėra skirtas visiems.

Jis specialiai sukurtas lyderėms(-iams), kurios trokšta augimo, ir toms(-iems) kurios(-ie) nori pokyčių savo komandose ar organizacijose.

Jei esi smalsi(-us) ir nori ne tik sužinoti, bet ir pradėti taikyti grįžtamąjį ryšį, kuris augina- šis internetinis seminaras yra skirtas TAU.

Vietų skaičius yra ribotas, o grįžtamojo ryšio tema sulaukė didelio susidomėjimo.

Internetinio seminaro

Data: 2023.06.27

Laikas: 15 val.

Trukmė: 2-3 val., priklausomai nuo dalyvių skaičiaus ir įsitraukimo į praktines užduotis.

Registruokis jau dabar ir prisijunk prie augančių lyderių, pasirinkdama(-s)

🔵 "Mini" registraciją, kuri tau garantuoja tik dalyvavimą vebinare

arba

🔵 "Maxi" registraciją, kuri suteiks tau ne tik galimybę sudalyvauti vebinare, tačiau turėti priėjimą prie vebinaro įrašo, gauti atmintinę bei visus atsakymus Q&A sesijos metu.

Visi vebinaro dalyviai gaus tai patvirtinantį pažymėjimą.

Svarbu: Pinigai už dalyvavimą vebinare nėra grąžinami, išskyrus atvejį, kai vebinaras yra atšaukiamas.

Atmink, kad galia tapti išskirtine(-iu) lydere(-iu) slypi Tavyje. Atėjo laikas tai atskleisti


Turi klausimų ar abejoji dėl šio seminaro aktualumo?

Kvečiu registruotis nemokamai pažintinei sesijai ir sužinoti daugiau apie internetinį seminarą bei galimybę pravesti tokius mokymus komandai.

Savo klausimą ar abejones gali palikti ir užklausos formoje